Захист клімату

Захист клімату є найважливішим викликом, з яким  людство стикається сьогодні. Зміна клімату - разом зі збільшенням втрати біорізноманіття - порушує родючість ґрунтів та умови життя. Зрештою, ми ризикуємо самими основами свого існування. Для виробництва продуктів харчування потрібні певні погодні умови та достатня, але не надмірна, кількість опадів, а також родючі ґрунти. Фрукти, овочі та крупи можуть рости та процвітати лише за умови гармонії клімату, води та ґрунту.

Ось чому HiPP багато років прагне захистити клімат. Завдяки використанню відновлюваних джерел енергії, наші рослини в Пфаффенхофен, Гмунден, Гліна та Гансаглігет вирощуються з «бережним» відношеннями до клімату. Продукти з цих місць були удостоєні нагороди "бережні до клімату". HiPP також є членом ініціативи "Wirtschaft pro Klima – Дбаємо про клімат". Всі компанії-члени дуже віддані захисту нашого клімату. Однак компанія HiPP не просто удосконалює  виробничі процеси, коли йдеться про викиди, які впливають на наш клімат: нові рішення щодо упаковки, оптимізація логістики та власні проекти компостування є ключовими основами нашої сприятливої ​​для клімату корпоративної політики.

Якщо ми знищимо наші ґрунти, це матиме великий вплив на викиди шкідливих газів. Орні землі, болота, лісові ґрунти та пасовища зберігають СО2. Незліченні організми в ґрунті живуть за рахунок вуглекислого газу і виробляють кисень. В органічному землеробстві, яке ми просуваємо понад 60 років, ці мікроорганізми вважаються основою для утворення гумусу, а отже, і для родючості ґрунтів.