Мета компанії HiPP на період до 2025 року

Придатна для повторного використання упаковка – упаковуємо відповідально

Компанія HiPP займається органічним землеробством і виготовленням продукції за принципами сталого розвитку вже більше 60 років. Ми звертаємо увагу на все, що пов’язано з продукцією: від окремих інгредієнтів і способів обробки до упакування. 97% нашої скляної банки HiPP може бути перероблено.*

Наше завдання полягає у тому, щоб до 2025 року вся наша упаковка була настільки ж придатною до повторної переробки, як і наші скляні банки.

Чому не 100%?

Ступінь придатності для повторної переробки на рівні 100% неможливий, оскільки у всіх видах упаковки використовуються фарби, лаки і клеї, адже без етикетки на скляній банці неможливо дізнатись інформацію про її вміст.

Як компанія HiPP планує досягти поставленої мети?

Менше пакувальних матеріалів

Те, чого немає, не потрібно утилізовувати! Ми вже багато років працюємо над зменшенням кількості пакувальних матеріалів і робимо упаковку настільки тонкою, наскільки це можливо. Наприклад, нам вдалось зменшити вагу скляних банок, а також кількість пластику, що використовується у наших упаковках продукції для догляду за шкірою. На майбутнє ми плануємо і надалі докладати зусилля для подальшого зменшення кількості пакувального матеріалу.

Максимальний ступінь придатності для повторної переробки 

Щоб використана упаковка перетворилась на щось нове, ступінь придатності такої упаковки для повторної переробки повинен бути максимально високим. Це також значною мірою залежить від того, як утилізуються такі пакувальні матеріали. Високий ступінь придатності для повторної переробки і правильна утилізація – це основа ефективної повторної переробки і перетворення упаковки на придатні для повторного використання матеріали. Враховуючи такі принципи, до 2025 року ми хочемо зробити так, що вся наша упаковка була настільки ж придатною для повторної переробки, як і наші скляні банки.

Більше повторно перероблених пакувальних матеріалів

Компанія HiPP планує використовувати ще більше повторно перероблених матеріалів – так, як ми це вже робимо зі скляними банками і багатьма складними коробками. Наш наступний крок – це використання повторно переробленого пластику. Щоб захистити ваших малюків, компанія HiPP приділяє дуже велику увагу безпеці матеріалів, які використовуються у всіх видах упаковки. Наприклад, повторно перероблений пластик може використовуватись в нашому упакуванні тільки тоді, коли ми впевнені, що він не містить жодних шкідливих речовин. 

*за оцінкою інституту «cyclos-HTP». Інститут «cyclos-HTP Institute» – це компанія, що визначає класифікацію, оцінює і перевіряє ступінь придатності пакувальних матеріалів та інших товарів для повторної переробки.