HiPP захищає: ініціатива «Вирощування півників»

Яйце – звичний продукт сучасної харчової промисловості, що доступний у різних розмірах на полицях магазинів.

Однак, для виробництва яєць потрібні лише самки пташенят - майбутні кури-несучки. А що ж відбувається з пташенятами-півниками, які вилуплюються приблизно в такій самій кількості щодня? Гірка правда полягає в тому, що пташенят-півників не використовують в яєчній промисловості, і більшість з них гине через кілька днів після народження (наприклад, 50 мільйонів на рік лише в Німеччині). Потім їх або утилізують, або, в рідкісних випадках, використовують як їжу для змій та рептилій. 

HiPP разом із надійними партнерськими господарствами бере на себе відповідальність за спеціальну програму захисту для припинення цього безглуздого вбивства пташенят-півників. Для HiPP важливо, щоб ці господарства могли відповідати його високим стандартам прозорості, спостерігання розвитку та добробуту тварин. Разом ми хочемо змінити та покращити ситуацію з півниками.

Тому що, ми в HiPP вважаємо неприйнятним, що пташенят вбивають просто через стать. Ця практика не сумісна з нашими етичними принципами.

Наша ініціатива «Вирощування півників» - це цілісний підхід: ми купуємо і яйця, і м'ясо органічної курки вільного вигулу у наших фермерів. Таким чином, ми можемо підтримати вирощування тварин як чоловічої, так і жіночої статі.