Підтримуйте компанію HiPP і повторну переробку! Чому настільки важливе правильне розділення матеріалів, придатних для повторної переробки?

Пакувальні матеріали можуть бути повторно перероблені тільки в тому випадку, якщо їх правильно утилізувати. Це означає, що після того, як ви повністю використали або з’їли весь продукт, порожню упаковку слід утилізувати відповідно до місцевих рекомендацій з утилізації відходів. Зокрема, пакувальні матеріали, можливо, потрібно розділювати за їх видами (наприклад, окремо скло, окремо папір і окремо пластик), щоб можна було їх пізніше повторно переробити і знову використати.

Це дозволяє зекономити цінні ресурси і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Однак, правильне розділення відходів – це не завжди так легко. Тому ми в подальшому будемо давати деякі підказки: поступово на упаковки будуть додаватися зображення з вказівками щодо правильної утилізації матеріалів.

Таким чином, ви будете точно знати, як правильно утилізувати кожен компонент упаковки. Саме завдяки вашим зусиллям і наполегливості все більше пакувальних матеріалів будуть повторно перероблюватись. Співпрацюючи, ми можемо захистити навколишнє середовище і забезпечити краще майбутнє.