Чого ми вже досягли

З часу появи нашої першої продукції (дитячої суміші - замінника грудного молока) у 1899 році до сьогоднішнього дня упаковка для харчових продуктів дуже сильно змінилася. Навіть наша основна упаковка – скляна банка – постійно покращується. Тому ми успішні у нашому прагненні до збереження ресурсів, і це надихає нас, коли мова йде про вдосконалення інших видів упаковки компанії HiPP. Приєднуйтесь до нас на шляху до ще більш екологічної упаковки.

Скляні банки компанії HiPP

Перша скляна банка компанії HiPP для моркви виникла ще у далекому 1960 році. З того часу вагу скляної банки вдалось зменшити приблизно на 23%.

Якби ми все ще використовували такі ж самі скляні банки, які використовувались у 1964 році, нам потрібно було б приблизно на 3 000 тони скла в рік більше при виробництві наших найбільш популярних скляних банок (що мають вагу нетто 190г). Ми також змінили герметичну кришку для скляних банок компанії HiPP – ми зробили край кришки вужчим і зменшили її товщину. Завдяки цьому, виробляючи приблизно 300 мільйонів скляних банок щороку, компанія HiPP має можливість зекономити біля 77 тон листової жерсті і, таким чином, зберегти цінні ресурси.

Упаковці HiPP Eco Comfort Pack® вже 10 років

Наша упаковка HiPP Eco Comfort Pack® – це ще один спосіб, в який ми допомагаємо захистити навколишнє середовище протягом останніх 10 років. Картон, який використовується для цієї упаковки, сертифікований Радою з питань збереження лісового фонду (Forest Stewardship Council – FSC) і демонструє наше відповідальне ставлення до природи. Таке упакування не містить нафтопродуктів, оскільки для друку ми використовуємо фарби на рослинній основі.

Більше того, ми почали використовувати лише один шар фольги в саше, що дозволило зменшити вуглецевий слід відносно попереднього пакування.

І, звичайно ж, усі складові даної упаковки можна утилізувати окремо.

Ступінь придатності для повторної переробки упаковки нашої продукції для догляду за шкірою

В середньому, 90% упакування, яке використовується для нашої лінійки продукції для догляду за шкірою HiPP Babysanft, можна перероблювати. У 2020 році нам вдалось зменшити вагу наших пляшок для HiPP Babysanft на 14%.

Економія пластику

Пластикові пляшки, що використовуються для напоїв компанії «HiPP», також стали легшими з 2018 року. Це дозволило нам зекономити вже 15.7 тон пластику