Відповідальне рибальство

У наших рибних пюре HiPP ми використовуємо рибу з Аляски - минтай, хек, тріску, дикий лосось та камбалу. Більшість з них ловлять у відкритому морі, далеко від узбережжя. Рибальські угіддя розташовані у північно-східній Атлантиці та північно-східній частині Тихого океану. 

Риба, яку ми використовуємо в наших продуктах HiPP, походить виключно зі сталого і дбайливого процесу риболовлі, що сертифікований MSC (Морська опікунська рада). MSC гарантує, що риболовецьке господарство, яке він контролює, відповідає конкретним екологічним стандартам, захищає рибні запаси та відповідально розпоряджається ними. Щоб гарантувати найкращу якість риби, умови навколишнього середовища постійно оцінюють і вибирають особливі місця для риболовлі на певних глибинах. Риболовецькі господарства також регулярно перевіряться.

Таким чином, HiPP стримує надмірну риболовлю в морях та активно сприяє збереженню рибних запасів. Ми допомагаємо забезпечити життєдіяльність та запаси їжі для великої кількості людей у всьому світі, щоб наші найменші споживачі могли успадкувати світ,  в якому є достатньо ресурсів для них, щоб вони могли продовжували їсти рибу, коли стануть дорослими.