Модель ферми HiPP для збереження біорізноманіття

Наша модель ферми дозволяє зберегти екосистему та біорізноманіття - адже збереження біорізноманіття для нас дуже важливе.

Господарство Ehrensberger Hof в Пфаффенхофені, що належить сім’ї Хіпп з 1956 року і, саме з того часу, функціонує, як органічна ферма.

У співпраці з вченими з Мюнхенського технічного університету, університету Лейбніца (Ганновер), Біоленд та баварського “Landesverbund für Vogelschutz” HiPP проводить дослідження практичних методів землеробства та фермерства для сприяння органічному землеробству та біорізноманіттю. Потім ці результати реалізуються на наших більше ніж 8 000 органічних ферм. Прості заходи дозволяють нам створити природні умови існування з великим біорізноманіттям: сорокопуд терновий, жаба-пуза, орлова сова, сарая, безліч видів кажанів і незліченна кількість комах, мікроорганізмів та багатьох місцевих птахів.

Вирощуючи тварин, які належать до давно відомих порід, сприяє розвитку біорізноманіття. На  фермі HiPP ми розводимо, наприклад, корів породи  Браунві, від якої залишилось лише кілька сотень тварин, а також курей породи Аппенцеллер Шпіцхаубен.